menu

Suplementy diety i kosmetyki Edgara Caycego

[Nalewka z ambrozji]

Ragweed Tincture (nalewka z ambrozji)

Znakomita nalewka zalecana do usprawnienia funkcji wątroby. Edgar Cayce przepisał stosowanie tej nalewki dla ponad 125 osób. Nalewka zawiera w swym składzie ambrozję.

[Optikade]

Optikade (oczyszcza organizm, poprawia wzrok)

Optikade poprawia wzrok w przypadku kiedy nerw wzrokowy nie jest zbyt uszkodzony a ostrość widzenia została zaburzona ogólnym zatruciem organizmu toksynami pokarmowymi. Oczyszcza organizm.

[Crudoleum]

Crudoleum Oil (na porost włosów)

Odbudowuje siłę cebulek włosowych. Nawet w przypadku rzednących włosów można uzyskać znowu swą wcześniejszą bujną fryzurę.

Crudoleum Hair Rinse (zmywacz)

Do łatwego zmywania oleistego Crudoleum Oil służy zmywacz opracowany na bazie alkoholu zbożowego.

[]

Ipsab (na krwawiące dziąsła)

Ipsab niszczy bardzo skutecznie zarazki około zębne. W przypadku paradentozy, krwawienia, obniżenia się dziąseł mamy do czynienia ze szczególnymi zarazkami, które skutecznie niszczy Ipsab.

[]

Alka Thyme (leczy stany zapalne)

Stosuje się do walki z zarazkami przeziębienia i grypy. Płucząc jamę ustną tym środkiem działamy korzystnie na błony śluzowe, zamiast pieczenia i bólu odczuwamy przyjemny, odświeżony smak. Stosuje się go również przy przykrym oddechu, zaczerwienionych oczach, zatkanych zatokach nosa, powierzchniowych ranach, higienie kobiecej itd.

[]

Crudoleum Hair Conditioner (odżywka do włosów)

Do nacierania skóry głowy po umyciu szamponem Crudoleum. W swym składzie zawiera: oliwę z oliwek, olej rycynowy, lanolinę i specjalny surowy olej.

Crudoleum Shampoo (crudoleum szampon)

Szampon opracowany według receptury Edgara Caycego. Jego podstawowym składnikiem jest surowy olej powstający w głębi ziemi, ponadto w składzie szamponu znajdują się: wysokiej jakości oliwa z oliwek i olej kokosowy.

[]

Castor Oil (olej rycynowy)

Specjalnie tłoczony z wysokiej jakości nasion. Spośród 570 zaleceń stosowania oleju rycynowego tylko w kilku przypadkach Cayce mówi o doustnym użyciu, przede wszystkim stosowany jest do okładów na liczne choroby wewnętrzne i skórne. (Opis stosowania w książce „Apteka Edgara Caycego”.)

[]

Ipsab Tooth Poweder (pasta do zębów w proszku)

Bywa, że rozcieńczona pasta reaguje chemicznie z opakowaniem. Ipsab w formie proszku zawiera naturalny bakteriobójczy środek z dodatkiem przyjemnego aromatu uzyskanego z mięty pieprzowej.

Ipsadent Oral Spray (ipsadent w spreju)

Niewielka podręczna buteleczka rozpylacza aerozolu, ułatwia regularne odświeżanie jamy ustnej z jednoczesnym zapobieganiem możliwości powstawania około zębnego schorzenia dziąseł.

[]

Tim (maść na hemoroidy)

Łagodzi ból, a nawet przy regularnym stosowaniu może wyleczyć z tej dolegliwości. Maść stosowana na hemoroidy wewnętrzne i zewnętrzne, zależnie od potrzeb.

[]

Scarmassage (na skazy na skórze)

Maść działająca leczniczo na wszelkiego rodzaju skazy na naskórku powstałe po przecięciach, oparzeniach czy po operacjach. Zawiera oliwę z oliwek, naturalną kamforę, olej arachidowy i lanolinę, która jest zalecana do odbudowy komórek.

[]

Saffron Tea (herbata z szafranu)

Zdaniem Caycego szafran amerykański jest bardziej pomocny i przydatny od drogiego szafranu hiszpańskiego. Herbatę z szafranu zaleca się pić przy łuszczycy, zatruciach, zaparciach, w przypadkach wrzodów i dla ułatwienia i poprawienia czynności układu trawiennego.

[Glycothymoline]

Glycothymoline (antyseptyk jelit)

Cayce stwierdził, że zbytnie zakwaszenie organizmu sprzyja rozwojowi zarazków i zastojowi krwi. Stosujemy zewnętrznie rozcieńczony roztwór do okładów i wewnętrznie kilka kropel na szklankę wody do zalkalizowania przewodu trawiennego.

[Aura Glow Cream]

Aura Glow Cream (krem odżywczo nawilżający)

Znakomity balsamiczny krem do pielęgnacji skóry, dodaje jej jędrności i blasku. Nawilża cerę i odżywia komórki znajdujące się tuż pod skórą. Może być stosowany do każdego rodzaju skóry. Jest to krem , który nie bazuje na różnego rodzaju smarach i tłuszczach, które zaklejają pory skóry i utrudniają jej oddychanie, ale jest to krem, którego receptura oparta jest na wodnych roślinnych emulsjach.

[Formula]

Formula 208 (na regulację trawienia)

Nalewka zalecana zwykle przy biegunce lub lekkim zapaleniu okrężnicy. Zawiera dziki żeń-szeń, dziki imbir, mleczanową pepsynę, wodę i alkohol zbożowy.

Formula 545 (środek ogólnie oczyszczający)

Całkowicie ziołowy, cenny homeopatyczny środek oczyszcza cały cielesny ustrój człowieka. Jak powiedział Edgar Cayce: „ten pokrzepiający wiosenny tonik jest dobry dla każdego”. Zawiera wyciągi z roślin tropikalnych: sarsaparylę, balsam tolu, olejek sassafrasu, nalewkę z capasici i wiele jeszcze innych ziół.

Formula 636 (nalewka wzmacniająca i upiększająca)

Poprawia jakość i ilość włosów, przywraca naturalny ich wygląd, odświeża i odmładza gruczoły, które zdaniem Caycego mają istotny wpływ na ogólny stan zdrowia człowieka. Zawiera Atomidynę, ekstrakt wątrobowy, żeń-szeń, mleczanową pepsynę i ekstrakt z czarnej krzyżownicy.

Formula 637 (nalewka wzmacniająca i upiększająca)

Przeznaczenie identyczne jak w przypadku Formuły 636 z tym, że została ona przygotowana specjalnie dla wegetarian.

[Atomidyna]

Atomidyna (jod dla organizmu)

Zalecany przez Edgara Caycego aż w 610 ridingach, głównie w dość powszechnych przypadkach niedoboru jodu w organizmie. Brak jodu jest przyczyną niewydolności gruczołów dokrewnych szczególnie tarczycy i nadnercza. Jod wraz z potasem utrzymują w równowadze pracę całego organizmu.

[Watermelon Seeds]

Watermelon Seeds (herbata z pestek arbuza)

Herbata z pestek arbuza działa pobudzająco na pracę pęcherza i nerek. Polecana jest jako środek moczopędny. Zawiera saletrzan potasu i inne składniki, które łagodzą stan zapalny nerek. Pomaga w oczyszczaniu nerek i organizmu.

[]

Egyptian Oil (na reumatyzm)

Służy do nacierania i masażu przy zapaleniu stawów i reumatyzmie. Pomaga w odzyskaniu sprawności ruchu po odbytych chorobach. Zawiera w swym składzie: nujol, oliwę z oliwek, olej arachidowy, olejek sosnowy, olej sassafrasu, i lanolinę.