menu

Wydawnictwo „Aquarius” — Zakopane

[Wylecz Łuszczycę metodą Edgara Cayce]

Dr William McGregory. „Wylecz Łuszczycę metodą Edgara Cayce”

Wbrew stanowisku medycyny oficjalnej, która uważa łuszczycę za chorobę nieuleczalną, okazuje się, że można się od niej uwolnić i to w prosty, naturalny sposób, bez stosowania groźnych dla zdrowia sterydów. Już wielu pacjentów na całym świecie przekonało się, że lecząc się metodą zalecaną przez Edgara Cayce, mogą całkowicie uwolnić się od znamion, dręczącej ich całymi latami choroby. Sposób uwolnienia się od łuszczycy, a także egzemy, został opisany w niniejszej książce przez dr Williama McGregory, i jest teraz dostępny dla każdego. Leczenie polega głównie na zachowaniu odpowiedniej diety i zastosowaniu zalecanych ziół. Podejmując tę metodę leczenia, już po kilku tygodniach można zauważyć pozytywne zmiany na skórze.

 

[Leki i Terapie Naturalne]

Edgar Cayce. „Leki i Terapie Naturalne – Jerzy M. Łatak”

Książka zawiera encyklopedyczny zbiór terapii naturalnych Edgara Cayce’go. Dzięki jego fenomenalnym zdolnościom, w ciągu czterdziestu lat praktyki medycznej z powodzeniem leczył prostymi domowymi sposobami niemal wszystkie rodzaje chorób, nawet te, które uznane są przez medycynę oficjalną za nieuleczalne. Jego zasługi w dziedzinie medycyny są tak wielkie, że pomimo nie posiadania wykształcenia medycznego, Uniwersytet w Chicago, przyznał mu w roku 1954 tytuł Doktora Honoris Causa.

 

[Śpiący Prorok]

Jess Stearn. „Śpiący Prorok”

Edgar Cayce, ze względu na swoje specyficzne zdolności nazwany został Śpiącym Prorokiem, to największy mistyk Ameryki. Leczył choroby uznawane za nieuleczalne, odsłonił tajemnice minionej przeszłości, przewidział krach na giełdzie w 1927 roku i nastanie światowego kryzysu, przewidział również początek i koniec pierwszej i drugiej wojny światowej, śmierć prezydenta Roosevelta i zamach na prezydenta Kennedy’ego oraz zbliżające się zmiany klimatyczne i polityczne na Ziemi. Obecnie z jego bogatego zbioru przekazów zwanych ridingami korzystają nie tylko naukowcy z różnych dziedzin, ale również wszyscy, którzy dbają o swoje zdrowie i ciekawi ich los człowieka na Ziemi.

 

[Jeshua i Emisariusze Światła]

Veli M. Keitel, Pamela Kribbe. „Jeshua i Emisariusze Światła”

Imię Jeshua wywodzi się z aramejskiego imienia Jezusa – Jehoshua. Tym imieniem przedstawił się Jezus mieszkance Holandii, Pameli Kribbe, której udzielił przekazy zwane channelingami. Jak powiedział, potrzeba było dużo czasu aby świadomość Chrystusowa mogła pojawić się na Ziemi i ten czas nastąpił teraz. Oczekiwany od lat Jeshua powrócił i mówi przez wielu do wszystkich, którzy chcą go posłuchać i zrozumieć w ciszy swych serc.

 

[Jak pokonałem stwardnienie rozsiane]

William A. McGarey, M.D. „Jak pokonałem stwardnienie rozsiane”

Dr Dudley Delany swoją decyzją zaskoczył swoich kolegów lekarzy. Pomimo iż miał dostęp do najnowszych medycznych preparatów, kiedy sam zachorował na stwardnienie rozsiane zdecydował się na leczenie metodą Edgara Cayce’ego. W leczeniu tą metodą dostrzegł większą szansę na wyzdrowienie niż w leczeniu konwencjonalnym. Wyzdrowiał, i opisał jak tego dokonał, pragnąc w ten sposób dać nadzieję i pomóc wielu dotkniętym chorobą, która wbrew powszechnej opinii jest jednak wyleczalna.

W książce zamieszczono również opis badawczego programu leczenia choroby Parkinsona. Eksperymentalne leczenie metodą Edgara Cayce’ego przeprowadził instytut naukowo-badawczy Meridian Institute.

 

[Wylecz Reumatyzm - Artretyzm]

William A. McGarey, M.D. „Wylecz Reumatyzm – Artretyzm metodą Edgara Cayce”

Wyleczenie reumatyzmu czy artretyzmu jest możliwe, jeżeli zastosuje się holistyczne podejście do choroby, metodą zaproponowaną przez Edgara Cayce. Tego rodzaju sposoby leczenia stosuje z powodzeniem dr William A. McGarey, w swej klinice w Phoenix, już od czterdziestu lat. Dzieląc się swoimi doświadczeniami z wieloletniej praktyki lekarskiej, daje nadzieję milionom ludzi na skuteczne pokonanie artretycznego bólu. Dr McGarey jest lekarzem rodzinnym i autorem jedenastu książek. W swych książkach analizuje koncepcje leczenia zawarte w ridingach Edgara Cayce, które stosuje w swej praktyce medycznej. Jest współzałożycielem kliniki ARE w Phoenix w Arizonie i członkiem American Holistic Medical Association.

 

[Palma Christi - olej który leczy]

William A. McGarey, M.D. „Palma Chtristi - olej, który leczy metodą Edgara Cayce”

Sukcesy w leczeniu olejem rycynowym zadziwiają świat medyczny. Dzięki okładom z oleju rycynowego tysiące osób nieustannie doświadczają różnego rodzaju cudownych uzdrowień. Sposoby stosowania tych okładów opisał w swej książce doktor William A. McGarey i teraz możemy już sami z powodzeniem z nich korzystać. Doktor William A. McGarey prowadzi klinikę medyczną w Phoenix, w Arizonie, a jego metody uzdrawiania, zaczerpnięte z ridingów Edgara Cayce, są cenną alternatywą dla wysokich kosztów leczenia tradycyjnego.

 

[Leczenie Żywnością]

Simone Gabbay. „Leczenie Żywnością. Poradnik”

Można jeść dużo i być niedożywionym. Można jeść dużo i nie być otyłym. Dlaczego zdrowo wyglądający ludzie często zapadają na różne infekcje? Dlaczego rodzą się chore dzieci? Takich pytań jest bardzo wiele, a przyczyna jest tylko jedna – brak rzetelnej wiedzy o odżywianiu.

Rezultaty wieloletnich badań instytutów żywieniowych, wsparte przekazami Edgara Cayce dają nam wiedzę, dzięki której żywność staje się dla nas lekiem i zapewnia zdrowie na długie lata życia.

 

[Nieznane Życie Jezusa]

Nikołaj Notowicz, Mikołaj Roerich, Swami Abhedananda. „Nieznane życie Jezusa”

Wielu z nas pragnie dowiedzieć się czegoś więcej o życiu Jezusa Chrystusa, nie tylko to, co zawarte zostało w Nowym Testamencie, ale również o jego życiu i działalności w okresie pomiędzy trzynastym a trzydziestym rokiem życia.

Pod koniec XIX w. kapitan wojsk rosyjskich, z pochodzenia Polak, Nikołaj Notowicz udał się do Indii, aby zgłębiać tajemnice joginów. Dotarł do Lahore, stolicy Pendżabu, potem przedarł się przez Himalaje. W październiku 1887 r. wyruszył do tzw. Małego Tybetu. Tam dopadło go nieszczęście – złamał nogę. W czasie rekonwalescencji w Himis, jednym z buddyjskich klasztorów, Notowicz natrafił na tajemnicze manuskrypty o których dowiedział się od tybetańskich lamów.

Notowicz z zaskoczeniem odkrył, że natrafił na nieznany rozdział życia Nazarejczyka. Czy to jednak możliwe, by przez 18 lat, jak podają tybetańskie manuskrypty, Jezus żył w Indiach, Nepalu i Kaszmirze, i tam pobierał nauki, działał i nauczał? Notowicz przełożył rękopisy na język rosyjski i zaczął starania, aby zainteresować tą publikacją przedstawicieli Kościoła, potem odwiedził Watykan, wszystkie starania opublikowania tych rewelacji nie dały żadnego wyniku. Dostojnicy kościelni twierdzili, że publikacja jest niebezpieczna i przedwczesna, może stać się przyczynkiem do ateistycznych rozruchów.

Ostatecznie Notowicz zrezygnował ze wsparcia duchownych i naukowców i wydał książkę na własną rękę, najpierw w języku francuskim a później angielskim. Dzięki jego szczęśliwemu zdarzeniu i determinacji jest ona dostępna również dla nas.

 

[Córka króla Atlantydy]

Jerzy M. Łatak. „Córka króla Atlantydy”

W książce „Córka króla Atlantydy” opisano dzieje zaginionej cywilizacji według relacji Edgara Caycego. Dramaty bohaterów oraz zadziwiające zdarzenia ujawnione zostały w setkach ridingów, które stanowią fabułę niniejszej powieści. Relacje Caycego przekazywane w ciągu niemal dwudziestu lat, są tym bardziej pasjonujące, że w miejscach przez niego wskazanych, odnajduje się coraz więcej dowodów na istnienie w przeszłości wysoko rozwiniętego społeczeństwa.

 

[Antyczne tajemnice]

Jerzy M. Łatak. „Antyczne tajemnice. Na bazie ridingów Edgara Caycego”

Wiedza o wcześniejszych cywilizacjach spoczywa na dnie oceanu i jest pokryta grubą warstwą mułu. Dla akademickich archeologów jest niedostępna i dlatego oficjalnie cywilizacja zaczyna się od neolitu, stanowiącego okres przejściowy między epokami kamienia i brązu (ok. 5 400–1 800 p.n.e.). Tymczasem dzięki wyjątkowym zdolnościom Edgara Caycego mamy możliwość poznania dziejów ludzkości od czasu pojawienia się człowieka na Ziemi poprzez cywilizacje, które istniały setki tysięcy lat temu, a ich ślady zachowały się tylko w legendach. Co więcej, już od wczesnych początków ludzkości wielki Mistrz Jezus chodził między ludźmi i nauczał.

Spis treści: Wstęp / Edgar Cayce / Kim jeszcze był Edgar Cayce? / Riding dla Thomasa Sugrue / Reinkarnacja / Lemuria – wielka migracja / Imperium Inków / Złoty wiek Majów / Aztekowie / Atlantyda – mit czy rzeczywistość / Antyczne archiwa / Egipskie dziedzictwo / Nieznane życia Mistrza / Modlitwa / Medytacja / Seks a duchowy rozwój człowieka / Bibliografia

 

[Księga zdrowia]

Jerzy M. Łatak. „Księga zdrowia. Z ridingów Edgara Caycego”

Księga zdrowia Edgara Caycego to niezbędny zakres wiedzy, jak żyć długo i zdrowo. W organizmie człowieka codziennie zachodzą bardzo skomplikowane procesy biochemiczne. Sposób odżywiania i odpowiedni dobór potraw mają zasadniczy wpływ na zdrowie. To od nas zależy, od naszej wiedzy i postępowania, czy pomagamy organizmowi, czy stwarzamy przeszkody. Możemy uchronić się przed chorobą, a jeżeli zachorujemy - wydatnie pomóc organizmowi w wyleczeniu. Mamy do wyboru, zdrowie lub chorobę.

Spis treści: Wstęp / Pan doktór Edgar Cayce / Edgar Cayce / Filozofia zdrowia / Zasady zdrowego odżywiania / Żywność która zapobiega powstaniu raka / Szczególnie ważne dla zdrowia / Produkty niebezpieczne dla zdrowia / Domowe terapie Edgara Caycego / Sok z wołowiny / Sok z wątroby / Leczenie olejem z rycynusu / Jod niezbędnym składnikiem organizmu / Leczenie zębów i dziąseł / Bilans kwasowo-zasadowy / Olej arachidowy / Potęga myśli – myśli są jak rzeczy / Bibliografia

 

[Apteka Edgara Caycego]

Jerzy M. Łatak. „Apteka Edgara Caycego” (nowe wydanie)

Studenci ridingów wiedzą, że Edgar Cayce prostymi homeopatycznymi środkami i odpowiednią dietą potrafił skutecznie leczyć niemal wszystkie choroby, nawet te uznane często za nieuleczalne. Receptury tych środków zostały przekazane i skrupulatnie spisane w czasie transu. Dzięki temu możemy prostymi domowymi sposobami leczyć łuszczycę, wypadanie włosów, reumatyzm, paradentozę a także wiele innych chorób. Znakomitym lekiem na wiele chorób okazuje się też olej rycynowy zwany w starożytności „dłonią Chrystusa”. Odpowiednio stosowane okłady ratują przed bardzo poważnym schorzeniami skórnymi i wewnętrznymi. Dodatkowo możemy dowiedzieć się jak bardzo ważnym jest zachowanie równowagi kwasowo-zasadowej, tzw. bilansu kwasowo-zasadowego i jak tego dokonać. Nadmierna kwasowość organizmu stwarza dogodne warunki na rozwiniecie się wielu zabójczych dla nas chorób.

 

[Czlowiek Widzialny i Niewidzialny]

Charles W. Leadbeater. „Człowiek widzialny i niewidzialny”

Charles W. Leadbeater (1827–1934) uważany jest za jednego z najwybitniejszych jasnowidzów. Jego fenomen polegał na tym, że potrafił dostrzec aurę nie tylko ciała astralnego ale także ciała mentalnego i najbardziej subtelną aurę ciała przyczynowego. Swoje wyjątkowe zdolności podbudował wiedzą mistrzów Dalekiego Wschodu. Z książki dowiadujemy się, dlaczego istnieje ścisły związek pomiędzy wyglądem aury a stanem emocjonalnym człowieka i jego duchowego rozwoju. Kolorowe rysunki przedstawiają aurę poszczególnych ludzi, w różnych stanach napięcia emocjonalnego.

 

[Reinkarnacja]

Andrzej Donimirski. „Reinkarnacja”

Andrzej Donimirski jest cenionym autorem kilkunastu książek, z których wiele przetłumaczonych zostało na języki obce. Temat reinkarnacji omawia pod kątem nauk starych religii, jak buddyzm czy hinduizm oraz opisuje bardzo ciekawe w tym zakresie współczesne badania. Dowiedzieć się też możemy, co o reinkarnacji mówili wielcy myśliciele naszej cywilizacji.

 

[Uzdrowienie holistyczne]

Edgar Cayce. „Uzdrowienie holistyczne” (nowe wydanie)

Edgar Cayce stał się sławny w Ameryce dzięki uzdrowieniu tysięcy ludzi z chorób, niekiedy nawet nieznanych ówczesnym lekarzom. Jego zdaniem ciało, umysł i duch stanowią jedną całość. Każde z tych elementów człowieka decyduje o uzdrowieniu i zdrowiu. Medycyna konwencjonalna w coraz większym zakresie wykorzystuje ridingi Edgara Caycego, gdyż jest już powszechne wiadomo, że jedynie leczenie komplementarne – holistyczne, jest gwarancją uzyskania trwałego uzdrowienia. Słusznie więc Edgar Cayce został uznany za ojca medycyny holistycznej. Autor opierając się na wiedzy zawartej w ridingach opisuje i podaje sposoby leczenia ciała fizycznego, umysłu i ducha.

 

[Mistrz aniołów i ludzi]

Jerzy M. Łatak. „Mistrz aniołów i ludzi” (nowe wydanie)

Napisano wiele książek o Jezusie. Większość z nich jest powieleniem zdarzeń spisanych w Ewangelii. Spotkać też można książki, które daleko odbiegają od prawdy, a niekiedy wręcz wypaczają doniosłe zasługi Mistrza dla całej ludzkości, nadając osobie Jezusa cech zwykłego człowieka. Taką bzdurą napisaną w stylu hollyłudzkiego scenariusza jest z pewnością „Kod Leonarda da Vinci”.

Edgar Cayce dla tych, którzy mieli okazję zapoznać się z jego osiągnięciami, jest najbardziej wiarygodnym mistykiem. Przekazywane przez niego informacje z Kronik Akaszy, były wielokrotnie weryfikowane przez autorytety naukowe. Jego głęboka wiara, nieskazitelny charakter i gorące pragnienie pomocy bliźnim, budzi w nas pełne zaufanie do ridingów, które przekazywał z wielkim poświęceniem, by pomagać cierpiącym, leczyć wszelkie przypadki chorobowe i wielokrotnie ratować życie.

Szczególną cechą Caycego była jego głęboka wiara i religijność. Zarówno w transie jak i w normalnym życiu twierdził niezmiennie, że Jezus jest Drogą, Światłem i Życiem. Z biegiem lat, w trakcie seansów, otrzymywano coraz to nowe zaskakujące informacje o nieznanym życiu Mistrza, Niniejsza powieść zapoznaje nas z jego rodziną, opisuje środowisko esseńczyków oraz pełne przygód nieznane życie Jezusa, który przewędrował Egipt, Persję, Indie i Tybet.

Przekazuję tę powieść czytelnikom z nadzieją, że okaże się pomocna dla wszystkich, którzy szukają prawdy i chcą lepiej służyć swemu Mistrzowi.

 

[Atlantyda]

Edgar Evans Cayce. „Edgar Cayce i Atlantyda”

Tłumaczenie z angielskiego, tytuł oryginału „Edgar Cayce on Atlantis”.

Książka odsłania tajemnice zaginionego kontynentu i przepowiada, kiedy i gdzie można oczekiwać pojawienia się Atlantydy. Autentyczna, zdumiewająca opowieść oparta na pieczołowicie zebranych tzw. life readings (przekazach o życiu), zebranych przez syna mistyka, Edgara Evansa Cayce.

Rewelacyjne przekazy Edgara Cayce przedstawiają:

  • życie w Atlantydzie w czasie, gdy po raz pierwszy dusza przybrała na Ziemi ludzką formę
  • ukazują nam jaki wpływ na życie wielu współczesnych ludzi wywarła ich Atlantydzka inkarnacja. Wiedza o tym może uchronić Ziemię przed zagłada atomową, jaka zniszczyła Atlantydę tysiące lat temu
  • ujawniają, że Atlantydzi osiągnęli fantastyczny postęp technologiczny już około 15 tys. lat p.n.e. Już wtedy dysponowali takimi wynalazkami jak telewizja, promienie laserowe, energia atomowa i cybernetyczna kontrola ludzkich umysłów
[Tajemnice piramidy Cheopsa]

Jerzy M. Łatak. „Tajemnice piramidy Cheopsa”

Piramida Cheopsa jest największą budowlą na Ziemi skrywa w sobie wiele tajemnic. Z ridingów Edgara Caycego możemy dowiedzieć się kiedy i kto ją budował, kto potrafił zakodować w niej najważniejsze prawa matematyczne i astronomiczne. Wiele z tych praw zostało ponownie odkrytych dopiero w czasach nowożytnych. Piramida Cheopsa jest wyjatkową budowlą nie tylko z powodu jej gigantycznych wymiarów i zakodowanych zasad i praw ale również dlatego, że generuje energię, która może zarówno ostrzyć żyletki jak i uzdrawiać. Czy aby ma ona jakiś związek z piramidami odkrytymi na Marsie?

 

[Powtórne przyjście]

Kirk Nelson. „Powtórne Przyjście — świt nowej epoki”

Tłumaczenie z angielskiego, tytuł oryginału „The Second Coming — Down of the Millennium”.

Proroctwa i przepowiednie zapowiadają dramatyczny przebieg wydarzeń przełomu tysiącleci. Autor wskazuje na zadziwiająca zbieżność wszystkich ważniejszych proroctw zawartych w Biblii z przepowiedniami Nostradamusa, Edgara Caycego, indiańskiego plemienia Hopi i piramidy Cheopsa. Wnikliwa ich analiza pozwoliła autorowi na opracowanie hipotetycznego scenariusza nieuchronnie zbliżających się nie notowanych w historii ludzkości wydarzeń oraz czas spodziewanego powtórnego przyjścia Jezusa na Ziemię.