menu

Pan Doktór Edgar Cayce

Pierwszymi lekarzami, którzy docenili niezwykłe możliwości diagnozowania i leczenia chorób przez Caycego byli dr Ketchum i dr Brown. Kiedy zgłaszali się do nich pacjenci o trudno rozpoznawalnych objawach chorobowych, lub nawet całkiem im nieznanych przypadkach chorobowych, kierowali ich wówczas do Edgara Caycego, który podczas swego specyficznego transu określał dokładnie stan zdrowia wskazanej osoby, przyczynę choroby i sposób jej wyleczenia.

Uratował też życie dziecka, które było już rozwiniętym płodem, a lekarze rozpoznali go jako groźny guz i przygotowali się już do jego usunięcia.

Znane są przypadki cudownych uzdrowień Caycego. Na przykład, kiedy lekarze utracili nadzieję na uratowanie życia młodej dziewczynki Aime Dietrich, Cayce potrafił ją wyleczyć i przywrócić do pełnego zdrowia. Takich i podobnych przypadków w działalności Caycego było bardzo wiele.

* * *

Pomimo rozwiniętej już znacznie wysoko medycyny, ciągle jeszcze specyfiki medyczne czy suplementy diety określone przez Caycego są niezastąpione i daleko przewyższają najnowsze farmaceutyki. Szczególnie dotyczy to chorób na które medycyna konwencjonalna wciąż nie znajduje odpowiedniego leku.

Weźmy na przykład paradontozę, zaleca się różnego rodzaju pasty, które niewiele pomagają tymczasem wynaleziony przez Caycego IPSAB leczy krwawiące dziąsła a także próchnicę nawet po krótkim smarowaniu dziąseł tym lekiem. Profilaktycznie można też stosować pastę do zębów IPSAB w proszku.

Poważnym problemem nie tylko mężczyzn ale również i kobiet jest łysienie, gwałtowne tracenie włosów na głowie, tymczasem stosowanie podanego przez Caycego szamponu Crudoleum, czy też odżywki, a w poważniejszych przypadkach surowego oleju Crudoleum, zahamowuje dramatyczną utratę włosów. W niektórych przypadkach możliwe jest nawet odbudowanie fryzury pijąc przy tym również specjalną nalewkę zwaną Formuła 636. Formuła 636 wzmacnia, regeneruje siły po przebytych chorobach i również poprawia stan owłosienia.

Genialnym suplementem diety jest również Atomidyna, która została wynaleziona i opatentowana przez Caycego. Jest to zatominizowany jod, który w swej szczególnej formie pobudza do działania, odnawia i jakby odmładza wszystkie gruczoły dokrewne, które decydują o naszym stanie zdrowia. Bardzo ważnym organem człowieka jest wątroba, na poprawę jej działania duży wpływ ma ambrozja. Na bazie tego zioła opracowany został specjalny lek o nazwie Ragweed Tincture.

Wreszcie zaczyna się doceniać konieczność oczyszczenia przewodu pokarmowego. Wiadomo złogi są przyczyną wielu chorób, jak to ktoś powiedział: „śmierć czai się w jelitach”. Cayce wielokrotnie o tym mówił i zalecał głęboką irygację jelit, podał też specyfiki, które można stosować profilaktycznie, aby nie doprowadzać organizmu do stanu chorobowego. Są to nalewki oczyszczające, zaliczamy do nich Formułę 545 i Optikade.

Wiadomo, że najlepiej samemu zadbać o swoje zdrowie. Lekarze specjalistyczni albo są niedostępni albo nie mają czasu, by zastanowić się nad przyczyną powstania choroby i doprowadzić do jej wyleczenia. Dlatego działanie profilaktyczne, suplementy diety i leki homeopatyczne, które sami możemy stosować są dla nas niezwykle ważne i cenne. Pod tym względem ogromnie wiele zawdzięczamy Edgarowi Cayce. Dzięki jego przekazom możemy teraz w rozsądny sposób zadbać o swoje zdrowie, uchronić się od ciężkich chorób a nawet wiele z nich wyleczyć, co przystępnie opisane zostało w niedawno wydanej książce „Apteka Edgara Caycego”.

Jerzy M. Łatak,
przedstawiciel Stowarzyszenia A.R.E. na Polskę